Ekstraklasa futsalu. To na razie największa wpadka sezonu!!!

Sport Zawodowy |

Różnych rzeczy mogliśmy się spodziewać po meczu futsalistów z Pogoni 04 Szczecin w tym roku, ale tego czego „dokonali” w Polkowicach długo im nie zapomnimy. Oto krótka tego zdarzenia historia.

Wyjechali na mecz do ostatniej ekipy ligi. I to takiej, która jeszcze w sezonie na zdobyła nawet punktu. Mało tego do drużyny, która z powodów finansowych praktycznie się rozpadła. Przed meczem ze Szczecinem ekipę opuściło trzech najważniejszych graczy i fakt, że brakowało nam w składzie Mikołajewicza – najlepszego strzelca nie sprawiał, że obwialiśmy się o wynik. Tymczasem portowcy zadziwili cały kraj przegrywając uwaga 2:6 !!!!! Co prawda dwie ostatnie bramki padły, gdy w końcówce zero czwórka wycofała bramkarza, jednak i tak wynik poszedł w świat. To dzięki Pogoni właśnie TPH Polkowice mają od niedzieli na koncie dumne trzy punkty.

Szansa na poprawienie nastrojów nadarza się już za moment. W piątek Pogoń u siebie podejmuje GKS Tychy, kolejną ekipę plasującą się niżej niż nasz team. Pytanie tylko z jakim nastawieniem wyjdą na spotkanie Szczecinianie? Mają w końcu coś do udowodnienia.

Warto przyjść na mecz nie tylko ze względu na darmowy wstęp. W przerwie meczu każdy z widzów będzie mógł wziąć udział  konkursie rzutów karnych – bramki bronić będzie drugi bramkarz Pogoni 04. Oprócz tego wśród wszystkich fanów rozlosowane zostaną nagrody. Wśród nich  bilet do kina, wejścia do Uniwersum Fitness Clubu, na masaż w Relaksie, zaproszenia do Pizzerii, gadżety ufundowane przez miasto Szczecin. Czyli nie ma co się zastanawiać- widzimy się w piątek w hali i na trybunach hali przy Twardowskiego.

Ekstraklasa futsalu
TPH Polkowice – Pogoń 04 Szczecin 6:2
Pogoń 04 Szczecin – GKS Tychy, piątek 19:00