Mini Mundial 2013 Już po losowaniu

Sport Dla Dzieci |

Dokładnie 17 maja rozpoczyna się rywalizacja na boiskach w tegorocznym Mini Mundialu - turnieju piłkarskim drużyn w składach z dziewczynkami i chłopcami. Zanim jednak dzieci wybiegną na areny zmagań w Resku, Łobzie, Nowogardzie, Choszcznie, Dobrej Szczecińskiej, Nowym Warpnie, Kaliszu i Drawsku Pomorskim oraz w Dziwnowie, zgłoszone drużyny musiały poznać narodowe barwy, jakie będą reprezentować.

 I jesteśmy już po losowaniu, które odbyło się w studio TVP Szczecin. I moglibyśmy informować gdzie grać będą „Polacy”, gdzie „Hiszpanie” a gdzie piłkarze „Gabonu”.Ale nie zrobimy tego – zapraszamy na facebookową stronę mini mundialu – tam dowiecie się wszystkiego.A dla pozostałych przygotowaliśmy dodatkową atrakcję – uroczyste losowanie będzie do obejrzenia jeszcze raz na antenie TVP Szczecin w najbliższą niedzielę o 17:00. 
 

Dodajmy jedynie, że w losowaniu udział wzięli m.in. Sławomir Nitek reprezentujący Netto – głównego sponsora akcji, kierowca rajdowy Jakub Litwin i … komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie. A jak !!!!